Türk Polis Teşkilatı 172 Yaşında

Türk Polis Teşkilatı 172 Yaşında
12 Nisan 2017

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve Meclis Başkanı Hayati Dolman, Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’i makamında ziyaret ettiler.


Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172’nci yaşını kutlayan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, ‘Bizlerin güvenliğini sağlamak için gecesini gündüzüne katan, canlarını ortaya koyan Polis Teşkilatının bu mutlu haftasını kutluyoruz. Oda olarak polis teşkilatının yaptığı özveri çalışmayı her zaman takdirle karşılıyoruz. Manisa’nın  asayiş sorununun en az iller arasında olması Manisa Emniyet Müdürlüğünün bir başarısı olarak görüyor ve teşkilat mensuplarını kutluyoruz’ diye konuştu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, ‘Manisa iş dünyasının temsilcilerini kuruluş günümüzde yanımızda görmekten dolayı   son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bizler vatandaşımızın güvenliği için her zaman görevimizin başındayız. Huzurlu ve güvenli bir Manisa için çalışıyoruz’ dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Gümrük Ticaret Bakanlığı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ekonomi Bakanliğı
Kalkınma Bakanlığı
Ulaştırma Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü