Yönetim Kurulu Başkanımız Adnan Erbil’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Yönetim  Kurulu Başkanımız Adnan Erbil’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
29 Ağustos 2017

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınlamış olduğu mesajında milli birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.


Ülkemizin son dönemlerde ortaya çıkan iç ve dış düşmanlara karşı milli birlik ve beraberlik içerisinde mücadele vermesi gerektiğinin altını çizen Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, yapmış olduğu açıklamada, “Tarih boyunca gurur duyduğumuz Kahraman Türk Ordusunun, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, düşman kuvvetlerine karşı yüce Türk milletiyle bir bütün olarak verdiği destansı mücadelenin sonunda, tarihe altın harflerle yazdırdığı Büyük Zafer’in 95’inci yıl dönümünü gururla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz.


Özellikle Kahraman Türk ordusunun kazandığı bu emsalsiz zafer, yüce milletimizin gerek duyulduğunda vatanının ve milli birliğinin düşmanları ile savaşmak için neleri göze alabileceğinin ve bağımsızlık aşkının Türk'e neler yaptırabileceğinin en nadide örneğidir.


Esaretin reddi, boyunduruğun def'i, devlet ve milletin bekası için milli birlik ve beraberliğin lüzumu, 30 Ağustos'un temel faziletlerini teşkil etmektedir.
Bizler bu zaferin kazanılmasıyla iftihar ederken, bugünlerde milletimizin birliğini, toprağımızın bütünlüğünü bozmaya çalışan bölücü hainlere ve teröristlere karşı yine aynı milli duygularımızla hep birlikte el ele, omuz omuza vermek ve dik durmak durumundayız.


Dünya bilmeli ve görmeli ki, bugün milletimizin birliğini, kardeşliğini bozmaya çalışan hainlerin, geçmişte topraklarımızı parselleyerek, Türk milletini yok etmek isteyen düşmanlardan hiçbir farkı yoktur.


Kimse şunu unutmasın ki, ülkemizin bütünlüğünü bozmak isteyenler, Türk milletinin iman dolu, vatan aşkıyla yanıp tutuşan koca yüreğine çarpıp, karşılaştıkları koskoca hüsran denizinde boğulacaklardır.


Bu duygularla bu vatanı cepheden cepheye koşarak esaretten hürriyete ulaştıran, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle yâd ederken, bugün de aynı iman ve inancı yüreğinde taşıyan, vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği için şehit ve gazi olan Mehmetçiklerimizi şükran ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Gümrük Ticaret Bakanlığı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ekonomi Bakanliğı
Kalkınma Bakanlığı
Ulaştırma Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü