Odamız İle Hedef Eğitim Kurumları Arasında Protokol İmzalandı

Odamız İle Hedef Eğitim Kurumları Arasında Protokol İmzalandı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) ile Hedef Eğitim Kurumları arasında oda üyelerinin ve oda üyesi firma çalışanlarının çocuklarına özel kayıt indirimi protokolü imzalandı.


Gerçekleştirilen İmza törenine, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, Genel Sekreter Yardımcısı Nermin Yener, Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyeleri Semih Balaban, Kıvanç Kader ve Seyit Ali Özmen katıldı.


Protokol törenin açılış konuşmasına yapan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz; ‘Hedef Eğitim Kurumları ile yapmış olduğumuz mutabakat neticesinde üyelerimizin ve üyemiz olan firma çalışanlarının çocuklarının yararlanabileceği %35 indirim sağlamış bulunuyoruz.

 

Yararlanmak isteyen üyelerimize şimdiden hayırlı olsun. Hedef Eğitim Kurumları Manisa’mıza yetiştirdiği başarılı öğrenciler ile marka olmuş bir kurumdur. Eğitim alanında öncü kurumların başında yer alır. Ben bu duygu ve düşüncelerim ile Hedef Eğitim Kurumları’na Manisa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine sağlamış oldukları ayrıcalık için teşekkür ederim’ dedi.


Protokol töreninde konuşan Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Semih Balaban; ‘Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığımız protokol ile Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve yanında çalıştırdıkları personelin çocuklarına %35 indirim yaparak avantaj sağlıyoruz. İş dünyasına bu avantajı sağladığımız için çok memnun olduğumuzu ifade etmeyelim. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası yaptığı icraatlar ile ülkemize örnek olmuş bir kurumdur. İyi ki var dediğimiz kurumların başında yer alıyor. Bu güzide kurum ile protokol imzalamak bizim için büyük bir mutluluk. Bu vesile ile imzaladığımız protokolün Manisa iş dünyasına hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı