Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz’dan, Yeni Yıl Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz’dan, Yeni Yıl Mesajı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, yayımladığı yeni yıl mesajında 2023’ün insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.


Başkan Yılmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi;


“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla giriyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız 2023 yılında her alanda ve her anlamda milletçe sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılara imza atmalıyız. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflerine yakışan bir yol izleyeceğiz. Çağa ayak uyduran, dijital dönüşümünü tamamlamış bir Oda olacağız. Üyelerimizin de değişen ve gelişen dünyaya en hızlı şekilde adapte olabilmeleri için tüm çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.


Önümüzdeki süreçte üyelerimiz, şehrimiz ve Odamızın gelişimine yönelik bir tablo oluşturarak gelecekte olmak istediğimiz noktayı tesadüflere yer vermeden, sistemli bir şekilde ilerlemeyi sürdürmeliyiz. Biliyoruz ki; geleceğe, kendini yenileyen, öğrenen, yaşayan kurumlar ve işletmeler yön vereceklerdir.


Odamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ufkun ötesini görerek yeni projeler üretmeye devam edecektir.  Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Manisa’nın kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz.


Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik.  2023 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, güzel ilimizi özlemini duyduğumuz zirvelere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

 
Bu duygu ve düşünceler ile 2023 yılının öncelikle tüm dünyaya sağlık getirmesini temenni ediyor, başta Manisalı hemşerilerimizin ve camiamızın yeni yılını kutlar, yeni yılının Manisa’ya, ülkemize ve tüm dünya halklarına daha fazla Sağlık, sevgi, barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.’

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı