Yönetim Kurulumuz Şehzadeler Kaymakamı Hüsnü Kansız’ı Ziyaret Etti

Yönetim Kurulumuz Şehzadeler Kaymakamı Hüsnü Kansız’ı Ziyaret Etti

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Saadettin, Hüseyin Hasacar, Serhat Çetin ve Tevfik Aslaner ile birlikte kısa bir süre önce göreve başlayan Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız’a  ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.


Ziyarette Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz,  Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız’a  yeni görevinde başarılar diledi. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapısı ve çalışmaları hakkında Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız’a bilgi veren Başkan Yılmaz, ‘Öncelikle şehzadeler şehri olan Manisa’mıza hoş geldiniz diyorum. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak kurum ve kuruluşlar  ile her zaman işbirliği içinde olduk. Bir çok ortak projeyi hayata geçirerek şehrimizin gelişimine katkı sağladı. Bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz. İş dünyası temsilcileri olarak devletimizi yanımızda hissetmek bizlere güven veriyor. Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde,  kurum ve kuruluşlar arasındaki birlikteliğin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Sayın Kaymakamımıza tekrar hoş geldin diyoruz. Her zaman kendisinin yanında olacağımızı ifade ediyoruz’ dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, ilk kez Ege’de görev yaptığını dile getirerek, ‘Manisa’ya geleli çok kısa bir süre oldu. Manisa’mızın merkez ilçesi Şehzadeler’i tanımaya çalışıyorum. Bu süreçte  yapılan ziyaretler ilçemiz hakkında fikir edinmeme de yardımcı oluyor. İş dünyamızın temsilcilerini ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Birlik ve beraberlik her zaman başarının bir anahtarı olmuştur. Odamızın değerli temsilcileri ile beraber, ilçemize hep birlikte güzel hizmetler sunacağımıza inanıyorum’ diye konuştu.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi