Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz’dan, Yeni Yıl Mesajı

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz’dan, Yeni Yıl Mesajı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, yayımladığı yeni yıl mesajında 2020’in insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.


Başkan Yılmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi;


 “Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla giriyoruz.  Ama maalesef, 2019 yılında yine terör olaylarıyla karşı karşıya kaldık. Ama unutulmamalıdır ki, Türkiye güçlü bir devlet.  Milletimize yaşatılan her acı tarih içinde karşılığını misliyle bulmuştur ve inancımız odur ki bundan sonra da bulacaktır.  Camiam adına terörü bir kez daha kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit annesi babası olma şerefine erişen anne ve babalara Yüce Allah’tan sabır, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum.


Bilindiği gibi iş dünyasının istediği tek şey istikrardır.  İş dünyası olarak, sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz bulunmakta. Olumsuzluklar, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı engellemeyecektir.  Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. 2020 yılında ülkemizin ve güzel kentimiz Manisa’mızın daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisi.  Bizler Manisa’yı ülkemizin 2023 yılı hedeflerine taşıyacak yeni projeler için gayret gösteriyoruz. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Manisa’yı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz. 


Odamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ufkun ötesini görerek yeni projeler üretmeye devam edecektir.  Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Manisa’nın kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz.


Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik.  2020 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, güzel ilimizi özlemini duyduğumuz zirvelere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 


Bu ideallerimiz çerçevesinde başta Manisalı hemşerilerimizin ve camiamızın yeni yılını kutlar, 2020 yılının Manisa’ya,  ülkemize ve tüm dünya halklarına daha fazla sevgi, daha fazla barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.’

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi