Odamızda 'Dış Ticaret ve Devlet Destekleri' Toplantısı Yapıldı

Odamızda 'Dış Ticaret ve Devlet Destekleri' Toplantısı Yapıldı

Odamızda, üyelerimizin ihracat kapasitelerini artırmak ve yeni hedef pazarlara yönelmelerine katkı sağlamak amacıyla, 'Dış Ticaret ve Devlet Destekleri' konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 

TR33 Bölgesinde, dış ticaret potansiyelini geliştirmek ve şirketlerin devlet desteklerinden daha fazla yararlanmasını sağlamak için, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve Türkiye - AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı (TEBD) ile hayata geçirilen ‘KOBİ Koçluğu ve Uluslararası Ticaret İçin Akdeniz İş Diyalogu Projesi’ kapsamında,  Manisa Ticaret ve Sanayi Odası sahipliğinde, 'Dış Ticaret ve Devlet Destekleri' hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Toplantıda Türk Eximbank Manisa Şube Müdürü Sayın Fatih Ağın'ın sunumuyla Pazar araştırması ve analizleri, ihracatta sağlanan devlet destekleri, Türk Eximbank ihracat kredileri hakkında Manisa iş dünyasına bilgilendirmeler yapıldı.


Ayrıca Eximbank kredileri, destek şartları ve başvuru süreçleriyle ilgilide açıklamalar yapan Ağın, toplantının sonunda ise katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi