Zafer Bayramımızın 100. Yılını Coşkuyla Kutladık

Zafer Bayramımızın 100. Yılını Coşkuyla Kutladık

Odamız Türk tarihinin en önemli zaferleri arasında yer alan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılında gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettirdi. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası 100. yıla özel sergi açtı, bin adet şapka, bin adet Türk bayrağı, 10 bin paket kuru üzüm, 100 kilo üzüm şırası ve lokma hayrı yaptı.


Manisa Ticaret ve Sanayi tarafından ilk olarak Fatih Sergi Salonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Resim sergisi açıldı. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mehmet Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen sergiye Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Tamer Akkal, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Manisa 1. Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan,  Manisa Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Manisa Barosu Başkanı Ümit Rona, Adalet Komisyonu Başkanı Vahap Mutlu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, MESOB Başkanı Hasan Geriter katıldı. Tarihçi Mehmet Şahin, davetlilere sergide yer alan eserleri anlattı. Ardından Cumhuriyet Meydanı’nda başta Vali Karadeniz ve protokol üyeleri olmak üzere vatandaşlara Türk bayrağı, şapka, üzüm şırası, lokma dağıttı.


Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılını kutladı. Başkan Yılmaz, bu zaferin kolay kazanılmadığını vurguladı, Manisa TSO olarak zaferin 100. Yılının anlamına uygun olarak bu etkinlikleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Yılmaz, “Sergimizi ve standımızı ziyaret eden değerli protokol üyelerimize, oda üyelerimize ve kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.  Bu vesile ile bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyoruz” dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı