Muradiye OSB Heyeti Odamızı Ziyaret Etti

Muradiye OSB Heyeti Odamızı Ziyaret Etti

Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık ve Yönetim Kurulu Üyeleri Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nı (Manisa TSO) ziyaret etti.


Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarete Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık, Muradiye OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Nihat Turan, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Çetkin, Yönetim Kurulu Üyeleri İlkay Deha Kurutaç, Serkan Yurteri, Denetim Kurulu Üyeleri  Tuğrul Yavuz, Hasan Eryılmaz, Muradiye OSB Bölge Müdürü İlker Özdemir, Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Çağrı Tuatay, Sezen Şenay, Manisa TSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mehmet Baki Kılınç, Manisa TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Bahar Çetkin, Ergün Kerey ,Necdet Özgürler, Hüseyin Bezci, İlker Bilgin ve Tevfik Aslaner katılım sağladılar.


Muradiye OSB heyetini ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunun altını çizen Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz; “Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık ve değerli yönetimini Odamızda ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Muradiye OSB bildiğiniz üzere Manisa’mızın kanayan bir yarasıydı. Adeta gecekondu statüsündeydi. Bu süreçte hep birlikte emek verip elimizi taşın altına koyup bu alanı OSB statüsü kazandırdık. Tüzel kişiliğini almasının ardından da Osman başkanım ve siz değerli yönetim kurulu üyeleri kolları sıvadınız ve alt yapı sorunları olmak üzere birçok konuda büyük atılımlar yaptınız. Bunun dışında yaptığınız projeler ile Muradiye OSB’yi bir çekim merkezi haline getirdiniz. Yaptınız çalışmaları takdirle izliyoruz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Muradiye OSB ile uyumlu bir şekilde yol yürüyeceğiz. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman yanınızdayız. Sağ olsunlar Odamızın seçimlerinde de Muradiye OSB’nin desteği hep bizden yanaydı. Bu açıdan da sizlere teşekkür ediyorum. Bugün de buraya gelerek bizlere şeref verdiniz. Ben ve değerli yönetim kurulu arkadaşlarım adına sizlere hoş geldiniz diyor gelecek dönemde de iki kurumun ilişkilerinin artarak devam edeceğini temenni ediyorum” dedi.


Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz’ın ardından konuşan Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık; “Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz bizim için çok değerli bir isimdir. Geçmişte yaşanılan birçok süreçte birlikte hareket ederek Manisa iş dünyasına faydalı işler ortaya koyduk. Bu dönemde de tekrardan Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesinden dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Kendisinin de dediği gibi iki kurumun ikili ilişkileri üst düzeyde devam ediyor. Sağ olsunlar bize her zaman destek oldular. Bu ikili ilişkilerin gelecek dönemde de artacağını rahatlıkla söyleyebilirim.  Bu düşünce ve duygular ile Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet başkanıma ve değerli yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun diliyorum. Bugün bizlere göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı da kendilerine teşekküllerimi sunuyorum” dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
TOBB Uyum
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı