Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz Çocuklarımıza İnanıyor ve Güveniyoruz

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz Çocuklarımıza İnanıyor ve Güveniyoruz

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi; “Milli irade ve ulusal bağımsızlığımızın simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 99. yıldönümünü büyük bir gururla karşılıyoruz.


Canlarını feda etme pahasına atalarımızın bizlere emanet ettikleri bu önemli mirası, bugün her alanda müreffeh, kalkınmış ve tüm dünyada örnek alınan bir millet olma hedefiyle yarınlara onur ve gururla taşıyoruz.


Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendirecek, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli görevler üstleneceklerdir. Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızdan beklentimiz; iyi yetişmiş, kendine güvenen, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır.


Bize düşen görev ise; çocuklarımızı dürüst, çalışkan, başarılı, vatanını ve milletini seven, milli iradeye sahip çıkan  donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirebilmektir. Bugünün çocukları yarınlarımızın ve daha güçlü Türkiye’nin neferleri olacaktır. 


Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak  gençlerimize ve tüm çocuklarımıza inanıyor ve güveniyoruz.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ayrıca, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza verdiğimiz önemin bir göstergesidir.


Dünya üzerinde çocuk bayramı kutlayan tek ülke olan Türkiye’nin tarihinde insan sevgisini ve kardeşliği hayat felsefesi haline getirdiğinin örneklerinden biridir.


Biz de iş dünyası olarak, çocuklarımıza daha güzel, daha mutlu, gurur duyacakları bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalışmaya ve ülkemizin önünde duran meseleleri çözme gayretine her zaman destek vermeye devam edeceğiz.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. Yıldönümünde, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.  Bizlere bu bayramın sevincini yaşatan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu uğurda canlarını ortaya koyan şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi