30 Ağustos Zafer Bayramımızı Büyük Bir Coşkuyla Kutladık

30 Ağustos Zafer Bayramımızı Büyük Bir Coşkuyla Kutladık

Odamız 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yılını büyük bir coşkuyla kutladı. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl olduğu gibi bu yılda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda çeşitli etkinlikler düzenledi. Odamız ev sahipliğinde Fatih Sergi Salonu’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı temalı resim sergisi düzenlendi.

Sergimizin ardından Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarımıza lokma hayrımız ile birlikte Kuru Üzüm, Şıra, Türk Bayrağı ve Atatürk logolu şapka dağıtımı gerçekleştirdik.


Protokol üyelerimiz fotoğraf sergisini büyük bir dikkatle takip etti. Ardından Protokol üyelerimiz Cumhuriyet Meydanı’nda Odamızın standını ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz, Vali Enver Ünlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve kıymetli protokol üyeleri standımızda yöresel ürünlerimizin tadına baktı. Üzüm suyu, üzüm şırası, şerbetli lokma ikram edildi. Odamız hem Cumhuriyet Meydanı’nda hem de Hükümet Konağa önünde vatandaşlara 2 bin adet şapka, 5 bin adet Atatürklü balon, 20 kilo yaş üzüm, kuru üzüm, 100 litre şıra dağıttı.


Bu vesile ile bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
TOBB Uyum
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı